Tokat Çekici

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Tokat Çekici

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

Tokat Oto Çekici

Ülkemizde ve hatta dünya genelinde araç kullanan insanların sayısı zaman geçtikçe artmaktadır. Bunun temel nedeni, araç türlerinin de ciddi oranda artıyor olmasıdır. Fakat bu durumun olumlu yönlerine karşılık olumsuz yönleri de bulunmaktadır. Örneğin Tokat oto çekici firmalarının bu denli artmış olmasının temel nedeni budur. Bu durum sebebi ile aracı çeşitli nedenlere bağlı olarak yolda kalan kişilerin oto çekici firması seçerken zorlandığını söylemek mümkündür. Bu kişiler için derlenmiş olan Tokat oto çekici firması seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlar ve iyi bir oto çekici firmasında bulunan özellikler aşağıda verildiği gibidir.

 

 • Tokat Oto çekiciler günlük iş hayatının içerisinde sayısız zorluğunda üstesinden gelen hizmet araçları olmaktadır.
 • Ucuza Çekici olarak bu rekabetçi zorluğun farkındayız.
 • Tokat’daki oto kurtarma popülerliğimizi korumak adına her türlü zorluğu aşmak üzere kendimizi daima güncel ve modern tutuyoruz.
 • Her an tetikte ve hazır bekleyen oto kurtarma araçlarımız ile tüm Tokat’a hızlı ve güvenilir oto kurtarma servisleri sunuyoruz.
 1. Erişilebilirlik

Bir firmanın oto kurtarma hizmeti talebinde bulunan kişilerin taleplerine tam anlamı ile cevap verebilmesi için, 7 gün 24 saat ulaşılabilir olması gereklidir. Bunun temel nedeni müşterilerin Tokat çekici ihtiyaçlarının günün her saatinde doğabilmesidir. Zor durumda bulunan bu kişilerin hizmetine mümkün olan en kısa sürede cevap vermek ise, firmanın iyi olduğunun bir göstergesidir.

 1. Yetki ve Donanım

Bir firmanın iyi olduğunun ve kaliteli hizmeti sunduğunun belki de en önemli göstergeleri, söz konusu iki unsurdur. Öncelikle Tokat oto kurtarma hizmeti sunan bir firmanın bu bağlamda yetkili olması gereklidir. Gerekli belge ve onayı alan firmalar, belirli testlerden geçmeleri sebebi ile güvenilirlerdir. Bu sebeple yetki belgesi gereklidir.

 1. Personel

En iyi Tokat çekici firması, personel konusunda seçici davranan firmadır. Çünkü müşteri yani hedef kitle, acil durum ile karşı karşıya kalan kişilerden oluşmaktadır. Bu kişilere maddi ya da manevi boyutta herhangi bir ek sorun yaşatmamak için personel seçimi önemlidir. Personel seçiminde dikkat edilmesi gereken unsurlar ise şu şekildedir;

Tokat oto kurtarma firması personeli öncelikle deneyim sahibi olmalıdır. Bu, çekiciye taşınan araçların zarar görmemesi ya da yolda bir kaza durumu ile karşı karşıya kalınmaması açısından önemlidir.

Personel, güler yüzlü olmalıdır. Zaten bir sorun ile karşı karşıya kalan oto çekici müşterilerinin, bir de personel ile sorun yaşamamaları açısından güler yüz ve etkili iletişim olmazsa olmazdır.

 

Tokat Oto Kurtarma Hizmetlerimiz

Tokat oto kurtarmanın size sunduğu hizmetleri şu şekilde anlatabiliriz.

 • Tokat ve çevresinde yollara hâkim, işini profesyonel şekilde yapan personellerle çalışıyoruz.
 • Marka, model ağır vasıta, küçük otomobil veya motosiklet fark etmeksizin her türlü araca hizmet veriyoruz.
 • 7/24 günün her saatinde ulaşma olanağı sağlıyoruz.
 • Uygun fiyatlarla tüm halka hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Tokat Oto Kurtarma

Hemen Şimdi Oto Çekici Servisimizi Arayın

0553 162 74 11

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space][qode_accordion style=”toggle”][qode_accordion_tab title=”Çekici Hizmeti Nasıl Verilmektedir?” title_tag=”h4″ el_id=”1″][vc_column_text]Aracınızın yolda arıza yapması veya kaza yapması halinde, eğer kaskonuz yoksa bizlere ulaşarak çekici talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere ister şehir içi ister şehirlerarası olsun en hesaplı fiyat ile çekici hizmeti vermekteyiz.
Hizmetlerimiz içinde tamirci desteği de bulunmaktadır. Aracınızın marka ve modeline göre ayrıca oto tamir servisi önerisinde bulunmaktayız.[/vc_column_text][/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Oto Kurtarma Hizmetiniz var mı?” title_tag=”h4″ el_id=”2″][vc_column_text]Aracınız çamura saplandı ya da kaldırıma çıktınız ve tamamen hareket edemez hale geldiyse kurtarıcı araçlarımızla aracınıza zarar vermeden uzman ve eğitimli personelimizle oto kurtarma hizmeti vermekteyiz.[/vc_column_text][/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Aracım çekiciye yüklenirken zarar görür mü?” title_tag=”h4″ el_id=”3″][vc_column_text]Aracınız hangi marka ve model olursa olsun işinde uzman ve tecrübeli kadromuzla yapılan çekme işleminde aracınızın herhangi bir zarar görmesi söz konusu olmaz. Gerek kurtarıcı ekipmanlarımız gerekse iş tecrübemiz sayesinde sizlere daima en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. [/vc_column_text][/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Çekici Ücretleri Nasıl Belirleniyor?” title_tag=”h4″ el_id=”4″][vc_column_text]Çekici ücretleri; aracınızın binek otomobil veya ticari araç olması durumunda fiyat farklılığı göstermektedir. Binek araçlar küçük çekici araçları ile çekilmesi sebebiyle fiyatları daha uygun olmaktadır. Ancak aracınızın kazalı veya tekerleği kopuk olması durumunda müdahale edecek kurtarıcı aracın farklılık göstermesinden dolayı fiyatlar küçük oranda değişmektedir. Daha büyük ticari araçlarda ise ağır ticari araçlar ile hizmet sağlanmaktadır. Genel olarak şehir içi veya şehir dışına çektirmek istediğiniz aracınızın detaylarına dair görüşme esnasında sizden bilgi alınır ve en makul fiyat teklifi sunulur.[/vc_column_text][/qode_accordion_tab][/qode_accordion][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

 

0553 162 74 11 

Hızlı & Güvenilir Oto Çekici

Hızlı & Güvenilir Oto Çekici Servisi ile araç çekme ve yol yardımı ihtiyaçlarınızda, geniş ve profesyonel hizmet ağımızla her zaman yanınızdayız. Oto çekici ihtiyaçlarınız için dilediğiniz an bize ulaşabilirsiniz. Sınırsız hizmet anlayışımızla, saat kısıtlaması olmaksızın 24 saat boyunca kaliteli ve güvenli çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimizden Gelen Geri Bildirimler

Müşterilerimizin Deneyimleri

Elif S.

Müşteri

Gece yarısı yolda kalmama rağmen Ucuza Çekici hızla yanımda oldu. Profesyonel ve hızlı hizmetleri için minnettarım. Güvenilir ve etkili çözümler sundukları için teşekkür ederim.

Zeynep Ç.

Müşteri

Oto çekici ihtiyacımı Ucuza Çekici ile karşıladım ve çok memnun kaldım. Acil durumda hızlı bir şekilde müdahale ettiler. Hem uygun fiyatları hem de kaliteli hizmetleri için tercih edilesi.

Kaan B.

Müşteri

Ucuza Çekici'nin sunduğu hizmetler gerçekten etkileyici. Araç çekme konusunda hızlı ve sorunsuz bir deneyim yaşadım. Müşteri odaklı yaklaşımları için takdirimi sunuyorum.

Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!